Viskas apie moteris. Pirma dalis.

Moterys yra sudėtingos būtybės. Jums daug ko reikia. Ir jūs tikitės, kad vyrai jums duos tai,  ko jums reikia, nors tie dalykai kartais keičiasi kas penkias minutes.

Tuo tarpu vyrai yra daug paprastesni. Jei tik galėtų, jie sakytų viską aiškiai, tiesiai ir konkrečiai, visiems jiems reikia tų pačių dalykų (be išimčių), tačiau šiame straipsnyje dar kartą aptarsime tris svarbiausius dalykus kiekvienam vyrui.

Ko nori moterys

Bet pirmiau, apie jus, mielosios. Kaip jau sakėme, esate keistos ir nepastovios būtybės. Juokaujant galime teigti, kad jums reikia ne vieno, o net keturių vyrų, kad būtumėte pilnumoj patenkintos: seno, šlykštaus, macho ir gėjaus. Aptarkime kiekvieną išsamiau.

Senis moterims reikalingas tam, kad visuomet sėdėtų namie su moterimi, leistų su ja laiką, atiduotų savo pensiją, apkabintų tave, duotų tau komfortą ir nesitikėtų sekso. Jis garantuoja finansinį saugumą.

Šlykštus vyras padarys daug buitinių dalykų, kad kompensuotų savo šlykštumą: parveš vaikus iš mokyklos, nuvažiuos nupirkti maisto į parduotuvę, nuplaus mašiną savaitgaliais – viską, ko tau reikia. Jis tau sutaupo laiko.

Po to eina macho. Puikiai žinai, ką jis tau suteikia. Jis aukštas, stambus, seksualus. Nors nėra toks protingas, nemoka palaikyti dialogo, bet turi gerus raumenis ir dar kai ką. Tai viskas, ko tau reikia iš jo. Macho suteikia tau gerą seksą.

Gėjus yra tas žmogus, su kuriuo gali nueiti apsipirkti, kuris iš tavęs nenori nieko daugiau kaip gandų ir pašnekesių apie tai, ką tau padovanojo vyras. Gėjus suteikia tau bendravimo džiaugsmą, su juo gali šnekėti apie bet ką: kosmetiką, madas, drabužius.

Kalbant apie vyrus, mes daug paprastesni. Mums nereikia daug, kad taptumėme laimingi. Tiesą pasakius, yra trys dalykai, kurių reikia vyrams: paramos, lojalumo ir putytės. Tai viskas, ko vyras nori iš jūsų. Pakalbėkime apie tai išsamiau.

Tavo parama

Turite suprasti, kad kai mes išeiname iš namų, visas pasaulis yra pasirengęs mus nugalabyti.

Jūsų vyras galbūt turi darbą, iš kurio gali būti bet kada atleistas, neįtikęs vienam žmogui, esančiam aukščiau už jį patį. Jūsų vyras gali važiuoti automobiliu mieste savais reikalais ir, staiga, jį apiplešia ir atima viską, ką jis turi.

Kitais žodžiais tariant, vyras nuolatos dairosi, žvalgosi, nužiūrinėja kitą vyrą, yra pasiruošęs apginti save ir visus savo apdovanojimus (tame tarpe ir tave). Taigi, kai grįžtame namo, norime ramybės ir paramos. Viskas ką norime, yra išgirsti nuoširdų klausimą: “Labas brangusis, kaip praėjo diena?”

Mes turime jaustis tarsi karaliai, nors kartais ir nesielgiame karališkai. Patikėk manimi, kuo daugiau jūs verčiate mus jaustis ypatingai, tuo daugiau mes jums duosime atgal. Mes imsime stengtis dar labiau.

Paprasti žodžiai “vertinu tave už viską ką darai dėl manęs ir mūsų vaikų” duoda mums stiprybės ir verčia elgtis teisingai visose situacijose: pradedant atkakliu darbu ofise, baigiant ypatingu pikniku sekmadienio vakarą. Jūsų padėka mums yra apdovanojimas.

Mums padėka yra nepaprastai svarbi. Tas nedidelis padrąsinimas verčia mus padaryti dar daugiau. Jums atrodo, kad mes pakankamai stiprūs, jog nereikėtų dar padrąsinimo, tačiau klystate. Mums jo reikia. Mums reikia jūsų paramos.

Tavo lojalumas

Prašau, supraskite, kad mūsų, vyrų meilė yra visiškai skirtinga nuo jūsų. Moterų meilė yra emocionali, skatinamoji, širdinga – miela ir nuoširdi. Ir tikroje meilėje, ji visuomet bus ištikima tau. Ji negali įsivaizduoti savęs su kuo nors kitu. Tokia moteriška meilė.

Bet vyrui meilė yra ištikimybė arba, kitais žodžiais tariant, lojalumas. Mes norime, kad savo meilę parodytumėte būdamos mums lojalios. Tai reiškia, kad bet kokioje situacijoje, nors ir pačioje skaudžiausioje, jūs visuomet būsite šalia mūsų.

Mes norime būti užtikrinti, kad jūs būsite su mumis, net jei šį mėnesį į namus ir neparnešime algalapio. Tu apsupta savo draugių ir tu su dideliu entuziazmu pareiški: “Štai mano vaikinas. Aš jam lojali.”

Lojalumas mums yra įrodymas, kad mus mylite. Tada mes suprantame, kad mus mylite. Jūs reikalaujate gražios meilės, bet mūsų meilė visiškai skirtinga. Ji kitokia, bet tai vis tiek meilė.

Vyro meilė yra labai galinga jėga. Neįtikėtina meilė. Jeigu jūsų lojalumas yra tikras ir nepalaižiamas, tai vyras dėl jūsų gali net nužudyti. Tai irgi meilė. Tik kitokia.

Tavo putytė

Be kalbų: mums reikia sekso. Mes tai mėgstame. Ir niekas kitas šioje planetoje taip neužveda mūsų kaip seksas. Be jo mes negalime gyventi.

Pasiimkit mūsų namus, mūsų darbus, paskutinią batų porą, bet prašau – plyz – neatimkite iš mūsų sekso. Mums daugiau niekas nerūpi. Mums reikia jūsų putyčių. Mums reikia fiziškai susijungti su moterimi, kurią mylime, kuri mums ištikima ir kuri mus remia.

Visi emociniai dalykai – kalbėjimas, glamonės, rankų laikymas – mums nėra taip svarbu. Užsiimame tuo, nes žinome, kad tai svarbu jums. Bet supraskite: vyrai atsinaujina tik sekso dėka. Taškas. Taip mes pasikrauname energija.

Nepažįstu nei vieno vaikino, kuriam seksas nebūtų svarbus santykiuose. Paklauskite bet kurio vaikino ar jam tai svarbu ir jeigu jis sako “ne”, tai jis meluoja. Kolkas nesutikau tokio vaikino, kuriam nerūpėtų seksas. Mums reikia sekso kaip oro.

Išvados

Apibendrinant mes turime tris svarbiausius dalykus – paramą, lojalumą, seksą – kurių trokšta kiekvienas vyras.

Jūs galite apsipirkti už mus, daryti vakarienę kiekvienąkart, paruošti mūsų mėgstamiausią riešutinį sviestą, taip parodydama mums dėmesį. Bet ko mums iš tiesų reikia, tai aprašytieji trys dalykai.

Tu duodi man tai, kai grįžtu namo, kitą dieną dėl tavęs einu iš namų į karą. Jei moteris neduoda šių trijų dalykų vyrui, patikėkite manimi, jis susiras kitą. Mes negalime išgyventi be šių trijų dalykų.

Jei netikite, pasiklauskite bet kurio vyro ar mums reikia šių trijų dalykų. Tas vyras jums atsakys paprastai, kaip ir dera vyrui: reikia.

Šis tekstas yra paremtas nuostabia Styvo Harvėjaus parašyta knyga “Ko nori vyrai”.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.