Moterų ir vyrų išsireiškimų analizė

gincai.jpgŽemiau pateikiamas moters bei vyro žodynėliai, kad susidūrus su vienu iš jų teisingai suprastumėte ką jie turi omenyje ir nepatektumėte į bėdą.

Moters posakiai, paaiškinimai ir reikšmės įvairių ginčų metu (paimta iš kasdienių pokalbių su moterimi)

PUIKU ([pvz. eini su draugais? puiku])
Šį žodį jos vartoja visų ginčų pabaigose, kai diskutuodamos jos jaučiasi teisios, bet nebenori tęsti diskusijos ir pageidauja kad užsičiauptum (arba kristum negyvas). Moteriai pabaigus ginčą „PUIKU” tikėtina didesnė buitinių traumų tikimybė ateityje. NIEKADA nenaudok „PUIKU” apibūdinti moters išvaizdai. Tai sukels dar vieną ginčą.

PENKIOS MINUTĖS (Dažnai girdima – penkioms minutėms ir kt. linksniais [pvz. grįšiu po penkių minučių])
Tai lygu pusvalandžiui. Visiškas ekvivalentas vyriškoms penkioms minutėms, po kurių jie baigs žiūrėti krepšinio varžybas ir išneš šiukšles.

NIEKO ([pvz. man? ne, nieko…])
Tai reiškia visai ką kita nei bendrinėje kalboje naudojamas žodelis „nieko”. Moteriškasis „NIEKO” reiškia jog turite būti ypač budrus ir ruoštis blogiausiam . „NIEKO” dažniausiai naudojamas kuomet moteris pajunta norinti jog jūs tuo pat metu išsiverstumėt į priešingą pusę, aukštyn kojomis ir pataptumėte atbulas 180 laipsnių. Jei nieko nedarysite, „NIEKO” dažniausiai žymi naujo ginčo pradžią, kuris truks „PENKIAS MINUTES” ir baigsis žodžiu „PUIKU”.

PIRMYN (su pakeltais antakiais [pvz. liksi namie žiūrėti kašio? pirmyn!])
Tai iššūkis. Kuris tęsis moters bloga nuotaika, atsakymais į visus klausimus „NIEKO” ir pasibaigs žodžiu „PUIKU”.

PIRMYN (nepakėlus antakių [pvz. liksi namie žiūrėti kašio? pirmyn.])
Tai reiškia „aš pasiduodu” arba „daryk tu ką nori nes man vistiek”. Vos po keleto minučių sulauksite „PIRMYN” (su pakeltais antakiais), sekantis bus „NIEKO” ir „PUIKU” tada ji šnekės su tavim kokias „PENKIAS MINUTES” o tuomet nusiramins. Greičiausiai. Tikriausiai…

HMMMMM… (garsus atodūsis)
Iš tikrųjų tai ne žodis, tačiau tai ganėtinai dažnas moterų išsireiškimas, kuris yra ganėtinai svarbus, todėl nusprendėme jį apžvelgti. Nes dažnas vyras jį neteisingai supranta. Garsus „HMMMMM…” reiškia jog ji mano kad jūs visiškas idiotas, ir tuo momentu ji mąsto kurių galų apskritai ji stovi ir gaišta laiką besiginčydama su jumis dėl išsireiškimo „NIEKO”.

HMMMMM… (lengvas, tylus atodūsis)
Vėlgi, ne žodis, tačiau reikšminga frazė dažnai sukelianti problemų. Lengvi atodūsiai vistik kai kurių vyrų suprantami natūraliai. Ji patenkinta. Nepanikuokite, taip būna. Geriausia tiesiog nejudėti ir nekvėpuoti ir ji liks patenkinta.

O, A ([pvz. O, duok paimsiu.; A, aš su juo šnekėjau ir jis man pasakojo ką vakar veikei])
Šis žodelis, einantis kokio sakinio pradžioje reiškia bėdą. Jei ji pasako „O” ar „A” sakinio pradžioje, bėk. Ne eik, o bėk, prie arčiausio išėjimo. Nes greičiausiai po to ji sakys „PUIKU”.
Kai ji baigs plėšyti judviejų nuotraukas, išmėtys visus tavo rūbus per langą ant kaimynų automobilių ir pavymui paleis porą lėkščių, pamėgink jos atsiprašyti. Tačiau nesitikėk pasikalbėti su ja anksčiau su ja nei po poros dienų. „O” kaip pirmasis žodelis sakinyje dažniausiai rodo jog jus pagavo meluojant. Tokios reakcijos normalios, moterys nemėgsta pasijusti mažiau patyrusios ar prastesnės už vyrus tam tikrose srityse. Nemėginkite meluoti toliau norėdami išsisukti iš esamos padėties, Nes sulauksite „PIRMYN” (pakelti antakiai) o vėliau veiksmų, apie kurius nedrįstu rašyti, nes straipsnis adaptuotas silpnų nervų žmonėms.

VISKAS GERAI
Tai vienas pavojingiausių išsireiškimų, kuriuos vyras gali išgirsti iš moters. „VISKAS GERAI” reiškia kad ji nori jog tu ilgai ir nuodugniai apmastytum visus savo prasižengimus ir nuopuolius ir menkiausias klaideles kurias per visą savo gyvenimą, kada nors esi padaręs. „VISKAS GERAI” dažniausiai naudojamas su žodžiu „PUIKU” dažniausiai eina prieš išsireiškimą „PIRMYN” (pakelti antakiai). Sulaukus šios sekos, kažkada, kuomet jai norėsis ar atrodys tinkama, greičiausiai artimoje ateityje tavęs laukia dideli nemalonumai.

PRAŠOM
Labai retai pasitaiko. Tai ne pareiškimas, tai pasiūlymas. Moteris suteikia jums galimybę atsiprašyti, pasiteisinti ar pateikti priežastį dėl kurios jūs kažką darote ar darėte. Jūs turite puikią progą išvengti konflikto, todėl sakykite tik tiesą ir nerizikuokite meluodami, taip nesusidursite su jaustuku „O”, ir, galbūt išvengsite „VISKAS GERAI”.

AČIŪ ([Pvz. Tu pats palaistei mano gėlę? ačiū.])
Moteris jums dėkoja. Nenualpkite, nepulkite panikuoti, taip pasitaiko. Tiesiog sakykite „nėra už ką”.

LABAI AČIŪ ([Pvz. Tu išmetei suplyšusį mados žurnalą? Labai ačiū.])
Tai labai skiriasi nuo „AČIŪ”. Jokiu būdu nesumaišykite! Moteris pasakys „LABAI AČIŪ” tik tuomet, kuomet ji smarkiai siunta ant jūsų. Taip sakydama ji duoda suprasti jog jūs ją įskaudinote kažkokiu stebuklingu ar nerealiu būdu, vėliau greičiausiai sulauksite garsaus atodūsio. Būkite atsargus ir jokiu būdu po garsaus atodūsio neklauskite „kas nutiko?” arba „kas negerai?”, nes tokiu atveju sulauksite „NIEKO” situacijos.

Vyrų posakiai – vertimai, paaiškinimai (paimta iš įvairių pokalbių su moterimi)
siekiant išvengti konfliktų su vyrais, reikia tiesiog neužgauti jų ego ir neleisti jiems pasijusti bejėgiais. Tam tereikia suprasti tam tikrus pasakymus

„TAI VYRIŠKI DALYKAI”
Vertimas: „Čia nėra jokio logiško paaiškinimo ar užslėptų dviprasmiškų dalykėlių, jokios intrigos, jokių dramų.”

„GAL GALIU PADĖTI RUOŠTI VAKARIENĘ?”
VERTIMAS: „Kodėl maistas negaruoja ant stalo?!?”

„AHA,” „TIKRAI TAIP”, „ŽINOMA, MIELOJI” arba „TAIP, BRANGIOJI”
Vertimas: Tai nereiškia nieko. Viso labo instinktyvi reakcija į moters šnekas. Dažniausiai siekiant išvengti ginčo.

„UŽTRUKČIAU VISĄ AMŽINYBĘ KOL PAAIŠKINČIAU”
Vertimas: „Neturiu žalio supratimo kaip tai veikia.”

„NE NE, AŠ KLAUSAU. TIESIOG ŠMĖSTELĖJO KELIOS MINTYS GALVOJE.”
Vertimas: „Ta mergina stovinti ana ten tikra gražuolė…”

„ATSIPŪSK BRANGIOJI, TU LABAI DAUG DIRBI”
Vertimas: „Aš negirdžiu komentatoriaus per siurblio ūžimą.”

„LABAI ĮDOMU, BRANGIOJI.”
Vertimas: „Tu vis dar kalbi !?”

„JUK ŽINAI KOKIA PRASTA MANO ATMINTIS.”
Vertimas: „aš kuo puikiausiai pamenu „greiti ir įsiutę” filmo dainas, pirmosios merginos su kuria mylėjausi ir bučiavausi adresus, visų mašinų kurias esu turėjęs valstybinius numerius, bet niekaip nepamenu mudviejų metinių datos.”

„AŠ TIESIOG PAGALVOJAU APIE TAVE PAMATĘS TAS ROŽES, TODĖL NEGALĖJAU JŲ NEPADOVANOTI.”
Vertimas: „Ta mergina pardavinėjanti rožes už kampo tikra gražuolė… tik taip gavau jos numerį.”

„NESIJAUDINK, VISKAS GERAI – AŠ KĄ TIK ĮSIPJOVIAU, NIEKO RIMTO.”
Vertimas: „Tiesą sakant aš ką tik persipjoviau veną ir greičiau mirtinai nukraujuosiu negu prisipažinsiu jog man reikia pagalbos.”

AŠ NIEKUR NERANDU.”
Vertimas: „Nematau to daikto ir jis nesimėto po ranka, todėl net neturiu idėjų kur ieškoti.”

„KĄ AŠ ŠĮ KARTĄ PADARIAU?”
Vertimas: „Kur šįkart mane prigavai?”

„GIRDĖJAU, GIRDĖJAU.”
Vertimas: „Net menkiausio supratimo neturiu ką tu tik sakei, ir aš aklai viliuosi kad tu nepaklausi manęs ką katik sakei ir todėl man nereiks sekančias dvi savaites klausytis tavo priekaištų jog aš neatidus.”

„TU ŽINAI JOG NIEKO NIEKADA TAIP NEMYLĖSIU KAIP TAVE.”
Vertimas: „Aš kuo puikiausiai susigyvenęs su tavo priekaištais ir šūkaliojimais, ir puikiai suprantu kad gali būti ir blogiau.” arba „Gražesnės už tave kol kas nesusiradau.”

„TU ATRODAI NUOSTABIAI, TIESIOG NEPAKARTOJAMAI.” (Naudojama rūbų parduotuvėse)
Vertimas: „Dėl Dievo meilės daugiau nesimatuok nė vienos suknelės, aš baigiu numirti badu.”

1 komentaras

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.