Ironizuota paauglio diena

e6efb09f36adfa03ad271df369676f7595526a47_article.jpg“Mielas dienorashti,

taip rašau, nes mačiau, kad filmuose taip žmonės pradeda rašyti dienoraščius. Pats tingiu galvoti kitokią pradžią. Tave rašyti pradėjau, nes jau “nebetelpu” internete. Mano blogo vistiek niekas neskaito, tai į šitą sąsiuvinį galėsiu rašyti bent jau per pamokas.

Šiandien atsikėliau septintą. Įsijungiau kompą ir greitai akim permečiau visas delfio antraštes. Greitai pakomentavau po straipsniais apie gėjus, žydus, kunigus, Zvonkę ir tą ugnikalnį. LOL. Kai kur netgi buvau PIRMAS!!! (žiauriai mėgstu būti pirmas. O ypač cha.lt. Ten dar rašau, kad viskas yra feikas ir fotošopas). Skaityti delfi straipsnių laiko neturėjau, nes nuėjau praustis. Ant veido išdygo keturi nauji spuogai. Šūdas **, užp*so ta paauglystė!


Vėliau valgiau pusryčius. Pasakiau mamai porą pastabų apie juos… Mama nieko neatsakė, tik užsirūkė. Nervuoja, kai mano cizas rūko, o babkių joms neduoda! Nu bet px. Paskui iš jos rankinuko pasiėmiau, tiek kiek mano surūkė.

Mokykloje Doncė atėmė mano penalą ir prispjovė į vidų. Žiauriai susiparinau, todėl nuėjau pas Valiuką, ir padariau tą patį. Labai palengvėjo. Jis yra silpnas urodas iš kaimo, todėl negali man pasipriešinti. Vieną kartą mes su Ryčka atemėm jo kuprinę ir susprogdinom. Čia prieš pat naujaką. Sakėm “dabar žinosi, ko kalėdų senelio paprašyt” LOL. Tai urodas tas Valiukas.

Po pamokų skubėjau namo, nes prisiminiau, kad Linkomanijoj buvau vieną torrentą pakomentavęs. Keturiasdešimt minusų radau ant savo komentaro… Žiauriai susiparinau. Verkiau balsu. Mama beldėsi į duris, bet pasiunčiau ją **. LOL. Paskui, kad pasitaisytų nuotaika, pažiūrėjau naują CTV video. Buvo Litofcų serija apie b*bius. Žiauriai juokinga. Nežinojau, ką parašyt, tai pacitavau tekstą iš video. Ir dar paklausiau su kokia programa montavo. Bet jie ** niekada man neatsako… Diorgina labai, nes aš noriu žinoti su kokia programa montavo. Vėliau pažiūrėjau “Jėzaus radijo” seriją… Didesnio šūdo gyvenime nesu matęs. Taip ir parašiau. Negalima iš Dievo šaipytis!!! Ai, bet px vistiek po mirties jie pragare degs. Tą irgi parašiau. Dabar laukiu naujos serijos, kad vėl tą patį parašyt galėčiau, nes šiandien tingiu registruotis nauju niku.

Vėliau atsidariau vieną blogą, kurio nekenčiu. Vėl pakomentavau po straipsniu, kuris mane žiauriai nervina. Šį kartą parašiau “išdaužytus dantis sunku sulaužytom rankom rinkti…”. Visada šitą frazę rašau, kai noriu pagrasinti (tokius komentarus rašau iš tėvo kompo, kad mano IP nesusektų). O po nauju straipsniu parašiau, kad rašytojas jau išsisėmė ir jau šūdus rašo. Vis tikiuosi, kad mano komentarai privers jį pasijausti lūzeriu. Bet jis ble, nenustoja rašyt, kad ir ką aš jam besakyčiau. Užsispyręs urodas… Reiks paprašyt, kad ir Ryčka jo blogą komentuot pradėtų. Arba reikės vėl namie surengti “Comment party”. Praeitą kartą buvom septyniese, tai tiek komentarų prirašėm per naktį, kad eina nx…

Vakare žaidžiau Warcraftą. Vėliau žiūrėjau redtube, o po to youtube. Ir pats užsinorėjau kažkokį video sukurt. Su mobilke nufilmavau kaip šoku jumpstyle. Uploadinau, bet ble, pamiršau užblokuoti komentarus… Video pažiūrėjo šeši žmonės. Visi parašė, kad šūdas, kad man reikėjo negimti ir panašiai. O motina parašė, kad jeigu dar darysiu tokius video, tai jinai išgrūs mane ** iš namų. Ir pritarė tam urodui, kuris sakė, kad man reikėjo negimti. **! Ištryniau tą video, kol daugiau niekas nepamatė. Vėl verkiau. Su motina nekalbėjau, o jinai man nedavė valgyt. Sakė, “čia toks įspėjimas ateičiai bus”.

Sugalvojau, kad nekursiu daugiau nieko pats, nes šūdas gaunasi. Geriau ir toliau komentuosiu kitų tekstus ir video, nes tai man bent jau gerai sekasi ir mane džiugina. Gal kada nors sukursiu ir aš kažką gero… Kai iš CTV atrašys kokią programą naudoja montavimui, nes be jos tai niekaip.

Tai tiek šį kartą.”

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.